et-logo

Program pro veřejnost

Úterý 16.8.

Exhibice na Vltavě od 15 hodin, odpaliště na terase restaurace Hergetova Cihelna, ponton s umělým greenem bude na řece v blízkosti Karlova mostu, soutěž 5 týmů, s 5 hlavními hvězdami (Westwood, Daly, Donaldson, Sullivan a Sabbatini) + dvěma amatéry v každém týmu, vstup je samozřejmě zdarma, možnost získat podpis, fotografii

Středa 17.8.

2 PRO-AM turnaje – v Albatross Golf Resortu první začíná v 7:15 a druhý bude od 13:30. V akci bude celkem 52 profesionálů včetně hlavních hvězd, vstup zdarma.

Čtvrtek 18.8. – neděle 21.8.

Turnaj (čtvrtek a pátek od 7:30 do 18:00, sobota a neděle od 7:30 do 17:30), Albatross Golf Resort

Vstup je pro všechny golfisty zdarma – stačí předložit kartu České golfové federace, vstup budou mít zdarma také majitelé věrnostních karet Emirates, dále děti do 15 let, senioři a majitelé průkazů ZTP.

Jinak je možnost koupit vstupenku za 100 Kč na čtvrtek a pátek, za 200 Kč na sobotu a neděli, 4DENNÍ vstupenka stojí 400 Kč na www.ticketpro.cz/jnp/sport/golf/1737771-czech-masters-european-tour-2016.html

Další možností pro vstup zdarma je soutěž na webu soutez.golfextra.cz – akce probíhá do 5. srpna společně se soutěží o ceny za 500 tisíc Kč (mezi cenami je například hrací karta do PRO-AM turnaje, golfové vybavení, letenky do Dubaje apod.).

Rydercupová trofej poprvé v Česku! – v pátek 19. a v sobotu 20. srpna budou mít diváci jedinečnou možnost vidět zblízka slavný Ryder Cup, vystavený bude v turnajové vesničce. S prohlídkou trofeje budou spojena bezpečnostní opatření. Trofej jsme do Česka získali díky účasti dvou aktuálních vítězů Ryder Cupu Lee Westwooda a Jamieho Donaldsona. Spolu s Ryder Cupem bude vystavena i nová trofej pro vítěze D+D REAL Czech Masters, kterou vyrobila sklárna Moser.

Putt o 100 tisíc Kč – soutěž Raiffeisenbank, kvalifikace bude probíhat od čtvrtka do nedělního poledne v turnajové vesničce, finále se uskuteční v neděli okamžitě po dohrání poslední jamky a těsně před slavnostním ceremoniálem. Každý finalista bude mít jeden putt z určeného místa, kdo první putt promění, získá 100 tisíc Kč. Finále se bude konat v neděli 21. srpna na 18. greenu okolo 17:30.

Škoda Auto chystá každý den testovací jízdy nejnovějších modelů aut značky Škoda a zároveň připraví i relaxační zónu pro diváky v rámci turnajové vesničky.

Ve čtvrtek, pátek a sobotu proběhnou na driving rangi golfové kliniky – předpokládaný začátek bude v 16:30 – hodinové kliniky povedou Lee Westwood, Jamie Donaldson, John Daly (sobota), Andy Sullivan.

SKI Areál Špindlerův Mlýn – každý divák dostane zdarma permanentku na jeden den lyžování ve Špindlerově Mlýně!

Nespresso – káva pro každého diváka zdarma.

Napal to jako John Daly – od čtvrtka do neděle po celý den si každý divák může porovnat svůj drive s Johnem Dalym. Na driving rangi bude stanovena délka drivu, kterou tam jako první zahraje John Daly, každý kdo odpálí dál, získá driver od GolfProfi.

Nearest to pin na sedmičce – v sobotu 20. srpna okolo 15. hodiny se na sedmé jamce uskuteční soutěž v přesnosti. 40 diváků bude mít možnost zahrát jednu ránu z odpaliště na green sedmičky. Návrt jamky zůstane stejný, jaký ho budou mít turnajoví hráči. Kdo zahraje nejblíže jamce, získá golfové oblečení v hodnotě 20 tisíc Kč, za druhé místo v hodnotě 10 tisíc Kč a za třetí v hodnotě 5 tisíc Kč od značky Under Armour.

Turnajová vesnička bude složena ze 48 prodejních a prezentčních stanů, zvýší se kapacita restaurace, vznikne občerstvení mezi 16. a 17. jamkou. Prodej vody značky ISOLINE bude pro diváky zajištěný přímo na hřišti.

Za odpalištěmi jamek 1 a 16 vyrostou tribuny. Nová tribuna bude také vedle greenu 16. jamky.

Diváci budou mít dopravu zdarma autobusem ze stanice metra Zličín a zpět, kdo přijede autem ,má parkování na vyhrazených plochách zdarma.

Novým médiem, které bude informovat diváky, bude Rádio Czech Masters na frekvenci 91,6. Na 4 dny vznikne rozhlasová stanice, která bude vysílat ze hřiště. Rozhlasové přístroje budou k dispozici u vstupu díky generálnímu partnerovi turnaje RAIFFEISENBANK. Diváci tak dostanou do sluchátek rádia přesné informace, kam se mají jít podívat, co se právě děje na všech jamkách, jaké akce se v průběhu dne chystají. Je to unikát, který v Evropě existuje pouze při turnajích The Open a rádio mohli diváci poslouchat na posledním Ryder Cupu ve Skotsku.

e-mail: recepce@albatross.cz Albatross Golf Resort, Vysoký Újezd, tel.: +420 311 549 510 Pravidla ochrany osobních údajů a pravidla využívání cookies
Albatross na Facebooku Albatross na youtube Google+
Nahoru