et-logo

Jamie Donaldson trofej 300x162Nechával si to na poslední chvíli, ale nakonec se Jamie Donaldson na letošní ročník D+D REAL Czech Masters přihlásil. Stihl to jen tak tak, před uzávěrkou přihlášek, která byla v minulém týdnu ve čtvrtek o půlnoci. Kdo další se na Albatross chystá?

S Donaldsonovým přihlášením se tak mohou čeští fanoušci golfu těšit na všechny tři dosavadní šampiony turnaje European Tour pořádaných Relmostem. Vedle Velšana, který ovládl první ročník, přijedou i Thomas Pieters (2015) a loňský vítěz Paul Peterson. 

"Ještě ve čtvrtek ráno, když mi přišla poslední aktualizace přihlášených hráčů před půlnočním deadlinem, Donaldsonovo jméno chybělo. V pátek ráno už ale byl mezi přihlášenými, jsme rádi, že přijede," řekl nám Zdeněk Jehlička, Head of Golf Relmostu.

Toho potěšilo ještě jedno jméno, které ve startovní listině figuruje, zatím se o něm ale nemluvilo: "Vůbec poprvé se na náš turnaj chystá zázračné dítě italského golfu Matteo Manassero. Je to další hvězda, která si náš turnaj vybrala a rozhodla se přijet do Prahy."

Ve startovní listině samozřejmě nechybějí ani již ohlášené taháky v podobě Martina Kaymera, Leeho Westwooda, Johna Dalyho, Darrena Clarka, Matthew Fitzpatricka, Roberta Karlssona nebo Victora Dubuissona.

e-mail: recepce@albatross.cz Albatross Golf Resort, Vysoký Újezd, tel.: +420 311 549 510 Pravidla ochrany osobních údajů a pravidla využívání cookies
Albatross na Facebooku Albatross na youtube Google+
Nahoru