Zvolte jazyk

Julien Brun 5. v Dubai

Na prestižním turnaji Hero Dubai Desert Classic, kde se vítězem stal Rory McIroy, skončil s výsledkem -14 na skvělém 5. místě náš domáci Julien Brun!

Pro Francouzského hráče sídlícího v České republice to je druhé Top 5 umístění za posledních 5 turnajů a je skvělé vidět, jak rychle je schopný hru otočit ve svůj prospěch i po lehce nešťastném minulém týdnu.

„V Abu Dhabi jsem neputtoval podle představ a dal jsem pouze 4 birdie za dvě kola. Se mým mentálním koučem jsem se zaměřili na lepší představě kam putty hrát a tento týden v Dubai se mi dařilo hrát putty konsistentně přesně podle představ,“ reaguje Julien.

Podporu mu mimo jeho tým také přišli ukázat další dva hráči z Albatrossu, kteří jsou právě také v Emirátech. Mladý Louis Klein a profesionál Filip Mrůzek přišli Juliena podpořit během turnajového klání. Louis byl na turnaji celý týden a jsme zvědaví co se od neustále se zlepšujícího Francouze přiučil. 

Tímto skvělý výsledkem ovšem práce pro Juliena nekončí. „Na hře jsem hodně pracoval se svým týmem a lépe začínám chápat co potřebuji dělat ve svém švihu abych mohl hrát lépe…“ dodává francouz, „cílem sezóny je kvalifikovat se do finále Race to Dubai a bojovat o jedno z 10 míst umožňující hru na PGA v dalším roce.“ 

Gratulujeme Julienovi ke skvělému výkonu a držíme palce v dalších turnajích.

Výsledky tunaje zde.

 WhatsApp_Image_2023-01-30_at_13.22.13.jpegWhatsApp_Image_2023-01-30_at_13.21.27.jpeg

Kontaktujte nás

Kontakt: Sandra Zelinková
Email: zelinkova@albatross.cz
Telefon: +420 775 140 588, +420 311 549 519

Stojíme o Váš názor, proto uvítáme jakýkoliv podnět z vaší strany k rozšíření nabídky produktů,
služeb a programů, které byste rádi v nabídce golfové akademie viděli.