Zvolte jazyk

Největší hvězdou letošního Czech Masters bude Ernie Els

Dnes byla na tiskové konferenci představena jména hlavních hvězd letošního D+D Real Czech Masters, který se uskuteční 15-18.8. na Albatrossu.

AlbaBlogHeaderCZMl

Hvězdou šestého ročníku bude Ernie Els

Šestý ročník D+D REAL Czech Masters se uskuteční od 15. do 18. srpna v Albatross Golf Resortu. Na odměnách si hráči rozdělí 1 milion Euro. Hlavní tváří turnaje bude Ernie Els. Slavný Jihoafričan vyhrál dvakrát The Open a dvakrát US Open. Na svém kontě má 71 turnajových titulů ze světových sérií, z toho 19 na PGA Tour a 28 na European Tour.
„Jsem moc rád, že si letos zahraji v České republice. Byl jsem v Česku jen jednou před několika lety. Chtěl bych pozvat diváky na Albatross. Uvidíte světový golf, doufám, že hodně birdie. Děkuji za pozvání, setkáme se na Czech Masters,“ prohlásil Els ve video zdravici během tiskové konference v hotelu Vienna House Andel’s Prague. Els je bývalou světovou jedničkou a jen na turnajových odměnách vydělal za svou kariéru přes 2 miliardy korun.
„Na účasti Ernieho Else jsme pracovali několik let. Posouvá hranici kvality našeho turnaje. Je to nejúspěšnější golfista, jaký kdy startoval na Czech Masters. Už nezbývá moc ikon současného světového golfu, které bychom do Česka mohli ještě přilákat. V srpnu čeká diváky výjimečný golfový zážitek,“ řekl Petr Dědek, majitel promotérské společnosti Relmost. Dalšími tvářemi turnaje budou Padraig Harrington, trojnásobný major vítěz a aktuální kapitán evropského rydercupového týmu. Harrington loni bojoval na Albatrossu o vítězství, skončil druhý.

 

CZM WebScreen 1920x900 F2IN players 1

Stálice Lee Westwood a Ryder Cupové hvězdy Harrington a Bjorn

Lee Westwood přijede na turnaj počtvrté za sebou. Vítěz 43 turnajů na světových sériích rozšířil svou sbírku triumfů loni na podzim na turnaji Rolex Series v Jihoafrické republice.
Mezi potvrzenými hvězdami bude také Dán Thomas Bjorn, který vedl Evropu při zářijovém vítězství v Ryder Cupu v Paříži.

Tuto zprávu můžete vidět na oficiálních stránkách turnaje D+D Real Czech Masters, nicméně pravidelný přísun čerstvých informací vám bude přinášet i sekce aktuality na stránkách Albatrossu, či naše sociální sítě Facebook a Instagram.