Zvolte jazyk

D+D Real Czech Masters 2019 za méně než měsíc

Za necelý měsíc, 15. srpna, se na Albatrossu otevřou brány návštěvníkům největšího golfového svátku v Čechách, D+D Real Czech Masters!

Stavba začíná za grýnem 18

Transformace hřiště na Albatrossu na „golfový stadion“ není nic jednoduchého! Dnes začíná stavba takzvaného „hospitality area“ za grýnem finálové jamky. Postupně dojde ke stavbě zbytku zázemí, VIP stanů, tribun a na závěr samotná vesnička, která se jako již tradičně nachází na travnaté ploše vedle parkoviště. Omezení provozu bude pro golfisty a návštěvníky jak akademie, tak hřiště minimální.

ETDBlog kopie

Vyšší rough a častější sekání

Greenkeeper Ben Lovett a jeho tým má s přípravami plné ruce práce. Během turnaje se jeho tým rozroste o 15 dobrovolníků, údržba hřiště je opravdu „hukot“. Na začátku července Ben provedl pravidelnou letní údržbu, stávající se zejména z kompletní aerifikace hřiště a středního top dressu. V nadcházejících týdnech jej čeká ještě jemný top dress greenů a dva top dressy odpališť a okolí greenu. Zásadní změnou je pak výška seče. Délka roughu se bude postupně prodlužovat, zatímco střih greenu bude naopak kratší. Poslední týden před turnajem se pak zvýší frekvence sekání. Ben se na turnaj velice těší, hřiště je ve skvělém stavu a hráči budou zajisté spokojeni.

Časový harmonogram turnaje

Byť je turnaj série European Tour již za dveřmi, hřiště Albatross Golf Resortu zůstane otevřené veřejnosti až do 7. 8. včetně. Do té doby můžete také využít akční letní nabídku greenfee (více info). Program samotného turnajového týdne začíná tréninkovými koly 12. a 13. 8. V úterý navíc můžete od 15 hodin sledovat RaiffeisenBank exhibici na Vltavě, kde se představí hlavní hvězdy turnaje Ernie Els, Padraig Harrington, Lee Westwood a další. Středa 14. 8. patří PRO-AM turnaji. Čtvrtek pak odstartuje samotný turnaj, který vyvrcholí finálovým kolem v neděli 18. 8.

CZM WebScreen 1920x900 F2IN players 1

Jak získat vstupenku zdarma?

Jako každoročně, i letos na šestý ročník turnaje D+D Real Czech Masters máte možnost získat vstupenky zdarma. Na letošní turnaj mají vstup zdarma všichni, kdo předloží kartu ČGF, klíč od vozu Škoda = vstup pro 2 osoby, platební kartu Raiffeisenbank, kartu GOPASS, tiket Tipsportu vsazený na turnaj minimálně za 50 Kč, držitelé zaměstnanecké karty Plzeňského Prazdroje, členové věrnostního programu Emirates Skywards a nově také držitelé karty Nespresso, dále děti do 15 let, senioři a majitelé průkazů ZTP.

Nenechte si ujít největší svátek golfu v Čechách, přijďte na D+D Real Czech Masters na Albatross!