Zvolte jazyk

Kudy a jak na Czech Masters?

Pokud plánujete vyrazit v tomto týdnu na šestý ročník D+D REAL Czech Masters, máte více méně pouze dvě možnosti, jak se na turnaj European Tour na Albatrossu dostavit. Buď po vlastní ose automobilem, nebo využít autobusu ze Zličína, odkud jezdí linka 311.

 Snímek obrazovky 2019 08 12 v 16.26.33

Na stránkách GolfExtra.cz se můžete dočíst, jaké možnosti máte pro dopravu a parkování, pokud se rozhodnete vyrazit na D+D Real Czech Masters 2019.

Jasně, pokud jste skuteční srdcaři a milovníci mašinek, je tu ještě jedna možnost, a to vyrazit na vlak, dopravit se do Nučic a odtud pěšky, popřípadě zmíněnou autobusovou linkou 311 do Vysokého Újezda.

Předpokládáme, že ale většina z vás, stejně jako my, dorazí do dějiště jediného turnaje European Tour v Česku autem. V tom případě jsou pro vás připravena po celém Vysokém Újezdu záchytná parkoviště.

CZM parkovaniPro fanoušky jsou připravena hned dvě (na mapce níže modrá s označením P1 a P2), ze kterých během celého turnaje bude jezdit pravidelný shuttle bus až přímo ke vstupu do areálu.

Pokud máte v plánu si na Czech Masters sledování golfu zpříjemnit třeba plzeňskou dvanáctkou, nebo něčím ostřejším, a nechcete tak řídit, můžete na Albatross dorazit linkovým autobusem ze Zličína.

CZMdopravaLinka 311 vás ve čtvrtek a pátek sveze každou hodinu, o víkendu můžete vyrazit buď na dopolední, nebo odpolední flighty.

Těšíme se na vás
Albatross golf Resort Team