Zvolte jazyk

  Zde naleznete pavouky a jiné důležité informce o mistrovství klubu na jamky.

 

PAVOUK MUŽ   I   PAVOUK ŽENY  

PROPOZICE

1. Druh a popis soutěže:

Jamková hra podle pravidel golfu bez vyrovnání hendikepu. Jednotlivé zápasy vyřazovací soutěže se hrají na 18 jamek. V případě nerozhodného výsledku i po 18. jamce pokračuje hra až do rozhodnutí znovu od jamky č. 1.

Měřicí přístroje: ANO               Caddy: ANO                           Buggy: NE

2. Soutěžní kategorie: muži a ženy

3. Hřiště: Albatross Golf Resort,

+9 - 5 hcp muži bílé odpaliště

5,1 - 36 hcp muži žluté odpaliště,

 

+9 - 5 hcp ženy modré odpaliště

5,1 - 36 hcp ženy červené odpaliště

 

4. Podmínky účasti:

Jamkové mistrovství klubu je určeno pouze pro členy Albatross Golf Clubu, startovat mohou pouze amatérští hráči. Do pavouka jamkového mistrovství klubu mohou být zařazeni pouze hráči, kteří se přihlásili do 10. 5. 2024 12:00 na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., osobně na recepci nebo na formuláři na nástěnce klubu.

Maximální počet přihlášených je omezen na 32 mužů a 16 žen. V případě vyššího počtu přihlášených (32/16) rozhoduje nižší aktuální HCP. Přihlásit se může řádný člen starší 14-ti let. Nasazena bude polovina přihlášených hráčů podle HCP, druhá polovina bude přilosována. Rozlosování hráčů do dvojic proběhne 11.5.2024.

Termíny jednotlivých kol soutěže  jsou stanoveny takto:

Muži (32/16/8 hráčů):

1. kolo (32):       12. 5. –   2. 6. 2024  

2. kolo (16):       4. 6. –   30. 6. 2024

3. kolo (8):         2. 7. –  28. 7. 2024

Semifinále:        30. 7. – 22. 8. 2024

FINÁLE (2):        do 31. 8. 2024

Ženy (8 hráček):

1. kolo (8):      12. 5. –   28. 7. 2024

Semifinále:       30. 7. – 22. 8. 2024

FINÁLE (2):       do 31. 8. 2024

Pavouk Mistrovství Albatrossu ve hře na jamky bude průběžně aktualizován na našich webových stránkách a bude vyvěšen i na klubové nástěnce v recepci.

Jak vyzvat soupeře: 

Vyzyvatelem dvojice je vždy hráč s vyšším HCP z dané dvojice. Vyzyvatel je povinen zajistit rezervaci startovních časů. Termín a hodinu zápasu je vyzyvatel povinen nahlásit předem soutěžnímu výboru na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo osobně v recepci klubu. V případě, že se hráči nejsou schopni na termínu zápasu dohodnout, může se vyzyvatel nejpozději 7 dní před termínem ukončení daného kola obrátit na soutěžní výbor, který stanoví termín zápasu. Soutěžní výbor stanoví datum a čas zápasu tak, aby všechny zápasy v jednotlivých kolech byly odehrány ve vypsaných termínech. Soutěžní výbor může také stanovit náhradní termín zápasu v případě, že by se tento nekonal ze závažných nebo nepředvídatelných důvodů. Kontakt na soupeře získáte v zaslaném automatickém emailu.

Neodehrání zápasu: 

Pokud hráč k dohodnutému utkání nenastoupí z jiných než závažných důvodů, tak kontumačně prohrál a jeho soupeř automaticky postupuje do dalšího kola. Pokud vyzyvatel vyzývaného nevyzve, postupuje automaticky vyzývaný. Pokud k zápasu nenastoupí ani jeden z hráčů, jsou automaticky oba vyřazeni ze soutěže.

Evidence výsledků:

Před zápasem obdrží hráči na recepci orazítkovanou score card. Okamžitě po dohrání zápasu nahlásí hráči výsledek zápasu na recepci klubu - odevzdají score card s jasně zaznamenanými výsledky. Z odevzdané score card musí jasně vyplývat výsledek na každé odehrané jamce, konečný výsledek zápasu a score card musí být podepsaná oběma hráči.

 

Řešení sporů:

Jednotlivé zápasy se odehrávají bez fyzické přítomnosti rozhodčího. Případné spory hráči řeší v souladu s pravidlem 2-5 platných Pravidel golfu.

Poplatky:

Startovné se při jednotlivých zápasech neplatí.

Závěrečné vyhlášení a předání cen:

 Vyhlášeni budou první hráči v každé kategorii a získají upomínkové trofeje. Vítězové kategorií se stanou Mistrem a Mistryní klubu v jamkové hře za rok 2024 a jejich jména budou vyryta na památečních klubových pohárech. Slavnostní vyhlášení výsledků jamkového mistrovství proběhne v rámci vyhlášení soutěže Mistrovství klubu na rány.

Soutěžní výbor si vyhrazuje právo technických změn či doplnění ve vypsání turnaje.

Ředitel soutěže: Darina Muchová      Hlavní rozhodčí: Václav Lébl     Rozhodčí: určený pro daný den

Soutěžní výbor: Darina Muchová, Kristýna Pivcová, Václav Lébl