Zvolte jazyk

Co letos čeká členy Albatrossu?

Je neuvěřitelné, jaký dárek nám dalo počasí v podobě prvních letních dnů. V dubnu! Hřiště se už teď dostává do perfektní kondice a my bychom vás rádi v nové sezóně uvítali informacemi o tom, co letos čeká členy Albatrossu.

Brzy se chystáme otevřít Driving range pro hru z trávy a již tuto sobotu pouštíme buggy na hřiště!

Restaurace Kogo si pro letošní rok také přichystala několik novinek. Na jídelním lístku je nově například pizza a sendviče z domácí focacci, pravidelně se bude také měnit týdenní menu.

I v této sezóně se můžete těšit na spoustu klubových turnajů. Náš klubový život zahájí Opening Season Tournament 27. dubna, na který vás srdečně zveme a budeme se těšit také na setkání po hře.

Nebude chybět ani série turnajů Members & Friends, kde letos můžete soutěžit v celosezónním klání o pobyt pro 2 osoby na 7 nocí s polopenzí a 5 green fee na Mauricius do resortu HERITAGE TELFAIR!

Pravidelné otevřené turnaje Albatross Open vás čekají po většinu nedělí a v závěru sezóny máme připraveno kromě tradičního Mistrovství klubu na rány také několik zábavných formátů turnajů.

 

Již nyní je také možné se přihlásit do Mistrovství klubu na jamky!

 

Členské benefity

Jak jsme již avizovali, všichni členové letos obdrží svou členskou kartu, na kterou si mohou čerpat veškeré své členské benefity. Jako dárek k výročí 15 let hřiště od nás také každý náš člen dostane zbrusu novou Birdie Book!

Koncem loňského roku byla provedena aktualizace normování hřiště, a tak věříme, že tento dárek oceníte!

Vše pro vás bude připraveno na hlavní recepci od 27. 4. 2024.

 

Novinky členských benefitů:

  • Nově je možnost pořídit si členskou Range balls card za výhodnější cenu.
  • Každý řádný člen má možnost si jednou za sezónu přivést hosta zcela zdarma.
  • Novinkou je také reciprocita s rakouským Diamond Country Club, kde si můžete zahrát se slevou 30 % na fee.

 

Pro letošní sezónu se budeme snažit, aby se o vás co nejčastěji starala také občerstvovací buggy. Pro vaši jednodušší objednávku občerstvení na hřišti jsme ji opatřili telefonním číslem, které je uvedeno ve Score Card.

Pokud chcete potěšit své přátele dárkem z Albatrossu, pak neváhejte navštívit náš Shopping!