Zvolte jazyk

Červen na Albatrossu

Užijte si s námi červen na Albatrossu. Těšit se můžete na: členský turnaj Members & Friends, oblíbený turnaj Svítání na Albatrossu, skupinovou lekci zdarma, Španělský den v restauraci KOGO, Albatross Travellers, zbrusu novou Birdie Book pro členy. Podrobnosti naleznete dále.

Rádi bychom pozvali naše členy a jejich přátele na druhý turnaj ze série Members & Friends, který se koná v neděli 16.června. Turnaj bude pod záštitou našeho partnera CENTR GROUP HOLDING, můžete se tedy těšit na pěkné ceny a také na občerstvení na jamce č.10!

V turnaji nebude chybět oblíbená soutěž Beat the PRO, tentokrát se s Vámi na jamce č.16 utká jeden z trenérů naší akademie Gregg LaVoie. Na tyto turnaje je napojena také soutěž EKLEKTIK – zahraj si své nejlepší skóre, kde hrajete o degustační večeři pro dva v restauraci Papilio!

Den před turnajem, v sobotu 15.června se neváhejte přihlásit do skupinových lekcí zdarma a to od 10 do 11h nebo od 11 do 12h. Lekce povede naše trenérka Denisa Sobotková, přihlašovat se můžete na recepci klubu.

 

Přihlásit se také můžete do našeho oblíbeného turnaje Svítání na Albatrossu, 23.června se startem ve 4:51!

 

Poté se můžete zastavit na Španělský den v restauraci KOGO!

"Španělské odpoledne", které se uskuteční v sobotu 15. 6. 2024, od 12:00 do 20:00 hod. v restauraci Kogo v Golf Resortu Albatross. Přijďte ochutnat lahodnou paellu, připravovanou na velké pánvi přímo před hosty na venkovní terase. Vybrané druhy těch nejlepších tapas, osvěžující sangríi, šumivou Cavu a španělská vína a tradiční dezert churros s čokoládou. Buďte součástí této speciální události a dopřejte si kulinářský zážitek, jež vás přenese na okamžik do slunného Španělska.

 

Dále bychom rádi připomněli novinku letošní sezóny, kterou je Albatross Travellers – kdy několikrát v sezóně uspořádáme malý turnaj pro naše členy na jiném hřišti.

První z těchto turnajů se odehraje 22. června od 12:30 v Karlštejn Golf Resortu, kapacita turnaje je 24 míst. Cena startovného včetně fee bude milých 1300,- Kč. Pro přihlašování do turnaje prosíme využijte naši recepci.

Cílem těchto výjezdů je především podpořit náš klubový život a také umožnit našim členům hru na spřátelených hřištích za skvělých podmínek.

Závěrem nám dovolte Vás informovat, že nová norma Albatross 2024 bude do provozu uvedena od pondělí 10.června a jak jsme již zmiňovali, každý náš člen obdrží zbrusu novou Birdie Book, jako dárek k 15ti letům výročí Albatross Golf Resortu, vyzvednout si ji můžete na recepci klubu od pátku 7.června.

  

Přejeme Vám krásnou a úspěšnou sezónu!

Váš Albatross Golf Resort team